czwartek, 24 października 2013

4 :)

Dzisiaj znowu byliśmy z Kasią i Cipkiem w Czyżowie :D
Nie ma to jak pojechać do trzech sklepów i w żadnym nic nie kupić :D
Potem pojechaliśmy po żmiję, pojechaliśmy czwarty raz do sklepu, kupiliśmy co mieliśmy kupić i pojechaliśmy pod szkołę.
Tam jak zwykle dużo śmiechu, z nami nie da się byś poważnym :D
Potem piąty raz w sklepie, kupiliśmy chrupki za 1.10 zł :D Wracaliśmy do domu, jedliśmy je i śmialiśmy się z niczego. Tak właściwie to ja się śmiałam, a oni ze mnie :D
W sobotę w końcu zobaczę się z Pamelą :* Mam się pogodzić z jedną osobą, bo ona chce ją poznać :D
To tyle na dzisiaj :*
Pozdrawiam :*/M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz