wtorek, 29 października 2013

8

Dzisiaj ZNOWU z Kasią i Cipkiem w Czyżowie :D
Patrzyłyśmy jak chłopaki grają, jak skończyli przyszedł Żmija, pojechaliśmy do sklepu, posiedzieliśmy chwilę pod szkołą i przyszedł Fruciak. Potem znów do sklepu i do domu :)
Mam jutro sprawdzian z matematyki a nic nie umiem :D
Spadam myć głowę :D / M :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz